Yeniboğaziçi’nde dün saat 13.00 sıralarında Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonda T.Ö’nün (E-47) tasarrufunda yaklaşık 35 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde ele geçirildi.
Polis açıklamasında, ayrıca muhtelif ebatlarda toplam 8 adet kâğıdın tespit edilerek emare olarak alındığı ve söz konusu şahsın tutuklandığı kaydedildi.
Öte yandan Ercan Havalimanı’nda, yurt dışına çıkış yapacak olan B.T.K (E-19) ve K.A.’nın (E-22) bavul ve çantalarında polis tarafından yapılan kontrolde, içerlerinde uyuşturucu madde kalıntısı bulunan iki öğütücü cihaz tespit edildi. Polis cihazları emare olarak alırken, bahse konu şahsı da tutukladı.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024FOTO GALERİ
27 Temmuz 2024FOTO GALERİ
27 Temmuz 2024FOTO GALERİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.