Kıbrıs Türk Mobilya Sanayicileri Derneği, ilk defa meslek liselerinde mobilya bölümünde eğitim gören öğrencilere burs imkanı sağlayacağını duyurdu.
Yapılan açıklamaya göre, mobilya bölümündeki başarılı öğrencilerin burstan yararlanabilmesi için bugün Kıbrıs Türk Mobilya Sanayicileri Derneği ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında protokol imzalandı.
İmza töreninde, Milli Eğitim Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Mesleki Teknik Öğretim Dairesi Müdürü Gülşen Hocanın, Mobilya Sanayicileri Derneği Başkanı Hüseyin Ciddi ve Başkan Yardımcısı Ahmet Çeler bulundu.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024FOTO GALERİ
27 Temmuz 2024FOTO GALERİ
27 Temmuz 2024FOTO GALERİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.