KKTC Mağusa Spor Akademisi Derneği sportif faaliyetleri artırırken, büyüyen, gelişen yapısı ile birlikte Voleybolda “U16 Kızlardan” sonra “Büyük Bayanlar” liginde ilk kez parkede boy göstermeye hazırlanıyor.
KKTC Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenecek olan 2023-2024 sezonu “Büyük Bayanlar ” ligine katılacak olan Mağusa Spor Akademisi Voleybol Büyük Bayan takımı ile lige katılarak ilk kez parkede mücadele edecek.
Mağusa Spor Akademisi Voleybol büyük bayan takım antrenörü Kemal Şah, altyapıda uzun süredir Mağusa Spor Akademisi çatısı altında liglerde mücadele ettiklerini, gelişen gençleri kazanma adına da takımı oluşturmaya kararı verdiklerini vurguladı. Şah, lige renk katacaklarını da kaydetti.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024FOTO GALERİ
27 Temmuz 2024FOTO GALERİ
27 Temmuz 2024FOTO GALERİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.