Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, Güzelyurt Yeşilada Lions Kulübü yeni dönem Başkanı Servet Karaoğluları ve yeni yönetim kurulu üyelerini kabul etti.
Güzelyurt Belediyesinden verilen bilgiye göre, Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, yeni yönetime görevlerinde başarılar diledi, gönüllülük esasına dayalı yürütülen bu görevin meşakkatli olduğunu, Belediye olarak imkânlar doğrultusunda tüm sivil toplum örgütlerine katkı koymaya devam edeceklerini kaydetti.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024FOTO GALERİ
27 Temmuz 2024FOTO GALERİ
27 Temmuz 2024FOTO GALERİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.