DOLAR 32,2060 0%
EURO 35,0289 0.04%
ALTIN 2.502,880,10
BITCOIN %
Lefkoşa
°

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Cortado Cup’da finale bir kaldı

Cortado Cup’da finale bir kaldı

ABONE OL
Mayıs 7, 2024 07:23
Cortado Cup’da finale bir kaldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Cortado Sertbay Satranç Akademisi organizasyonunda, CortadoTrading Ltd. sponsorluğunda düzenlenen Cortado Kupası Dörtleme turnuvalarının üçüncüsü Mağusa Bandabuliya’da gerçekleşti. Yüzün üzerinde satranççının kıyasıya yarıştığı Minikler (U7), Küçükler (U10) , Yıldızlar (U13) ve Açık olmak üzere dört farklı kategoride yine oldukça heyecanlı hamleler yapıldı.

Toplamda dört turnuvanın yapılacağı ve en iyi üç turnuva puanının alınıp büyük ödüllerin belirleneceği Cortado Kupası’nda son ayak 19 Mayıs Pazar günü yine Mağusa Bandabuliya’da gerçekleşecek.

 

Üçüncü turnuvada dereceye girenler:

Minikler Kategorisi:

  1. Hatice Haklıgil – Cortado Sertbay Satranç Akademisi
  2. Yağız Aydın – Altın Piyon Satranç Derneği
  3. Mehmet Yiğit Küçük – Altın Piyon Satranç Derneği
  4. Mila Hafızoğlu – Yamaç Samani Satranç Derneği
  5. Uzay Babagil – Cortado Sertbay Satranç Akademisi

En Başarılı Kız Sporcu:

Arya Kerem – Cortado Sertbay Satranç Akademisi

Küçükler Kategorisi:

  1. Salih İsmayilov – 65. Kare Satranç ve Kültür Derneği
  2. Arkın Köle – Lefkoşa Satranç Derneği
  3. Arya Emin – 65. Kare Satranç ve Kültür Derneği
  4. Aziz Haklıgil – Cortado Sertbay Satranç Akademisi
  5. Mustafa Özboltaşlı – İskele Belediyesi Satranç Kulübü

En Başarılı Kız Sporcu:

Larin Kahraman – Cortado Sertbay Satranç Akademisi

Yıldızlar Kategorisi:

  1. Talya Şenol – Şah Mat Satranç ve Kültür Derneği
  2. Aren Tezer – Lefkoşa Satranç Derneği
  3. Esma Deniz Sencer – Cortado Sertbay Satranç Akademisi
  4. Doruk Tarman – Cortado Sertbay Satranç Akademisi
  5. NimaMortazaviNakhostin – Dumlupınar Satranç Kulübü

En Başarılı Kız Sporcu:

Hayal Arslan – Cortado Sertbay Satranç Akademisi

Açık Kategori:

  1. IM Hüseyin Can Ağdelen – Cortado Sertbay Satranç Akademisi
  2. FM Volkan Sevgi – Altın Piyon Satranç Derneği
  3. Hüseyin Sertbay – Cortado Sertbay Satranç Akademisi
  4. AnesuMasimba – Yamaç Samani Satranç Derneği
  5. Arda Köle – Lefkoşa Satranç Derneği

En Başarılı Kadın Sporcu:

– Eylül Güneş – Cortado Sertbay Satranç Akademisi

En Başarılı Ortaokullu:

– İsmail Eren Midem – Altın Piyon Satranç Derneği

En Başarılı Liseli:

– Tuğra İstillozlu – Cortado Sertbay Satranç Akademisi

En Başarılı Veteran:

– Murat Teke – Güzelyurt Satranç Kalesi

 

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.