Lefkoşa Badminton Kulübü, tarihi Başaran Spor Salonu’nu tadilat ettirerek yeniden hizmete girmesini sağladı.
Lefkoşa Badminton Kulübü başkanı Nevzad Denerel ve yönetimi tarafından başlatılan tadilat, tamir ve bakım işlemlerinin yanı sıra, alınan malzemelerle birlikte salon yeniden sağlıklı bir şekilde kullanılabilir hale getirildi.
Salonun parke değişim işlerini tamamlayan Lefkoşa Badminton Kulübü, iç duvarların boya işlerini de tamamladı. Tüm giderler ve tamirat, Lefkoşa Badminton Kulübü başkanı Nevzat Denerel yönetimi ve sponsorlar tarafından karşılanarak yapıldı.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024FOTO GALERİ
27 Temmuz 2024FOTO GALERİ
27 Temmuz 2024FOTO GALERİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.