Göynücek ilçesine bağlı yüksek kesimli köylerden Alan köyünde sabah saatlerinde başlayan kar yağışı kısa sürede köyü beyaza bürüdü.
Köy sakinlerinden Ömer Yerlikaya, “Şu anda Amasya Göynücek Alan köyündeyiz. Hava eski 1, eksi 2 derece. Yoğun bir kar yağışı var. Her sene olduğu gibi bu sene de kar yağışı devam ediyor. Kar kalınlığı şu anda 20 santimetreyi geçti. Yollarımız kapalı” dedi.
Köyde yolda kalan araçlar ise traktör yardımıyla çekildi. Yağışın yarın da devam etmesi bekleniyor.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024FOTO GALERİ
27 Temmuz 2024FOTO GALERİ
27 Temmuz 2024FOTO GALERİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.