DOLAR 33,1952 -0.11%
EURO 36,0226 -0.6%
ALTIN 2.548,96-1,98
BITCOIN 22143544,86%
Lefkoşa
°

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

2024 Saytev KKSF Satranç Ligleri ödül töreni yapıldı

2024 Saytev KKSF Satranç Ligleri ödül töreni yapıldı

ABONE OL
Mayıs 24, 2024 18:06
2024 Saytev KKSF Satranç Ligleri ödül töreni yapıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2024 Saytev KKSF Satranç Ligleri ödül töreni yapıldı. Yapılan ödül töreninde sponsorlara ve sporcu Hüseyin Can Ağdelen’e geçen haftalarda kazandığı büyük başarıdan(Uluslararası Usta Ünvanı) dolayı tebrik plaketleri verildi.

Ayrıca Süper Lig, 1. Lig, 2. Lig ve Yedek Lig’de derece alan takım ve sporcular ödüllerine kavuştu.

Süper Lig Şampiyonu : CORTADO SERTBAY SATRANÇ AKADEMİSİ

2. YAMAÇ SAMANİ SATRANÇ DERNEĞİ

3. BROADMAX MAĞUSA SATRANÇ DERNEĞİ oldu.

Liglerde alınan diğer sonuçlar ve başarılı sporcular ;

SÜPER LİG MASA BİRİNCİLERİ:

1. MASA BİRİNCİSİ: FM VOLKAN SEVGİ (ALTIN PİYON SATRANÇ DERNEĞİ)

2. MASA BİRİNCİSİ: IM HÜSEYİN CAN AĞDELEN (CORTADO SERTBAY SATRANÇ AKADEMİSİ)

3. MASA BİRİNCİSİ: AHMET PAŞA (CORTADO SERTBAY SATRANÇ AKADEMİSİ)

4. MASA BİRİNCİSİ: ATA ATASOY (CORTADO SERTBAY SATRANÇ AKADEMİSİ)

5. MASA BİRİNCİSİ: EYLÜL GÜNEŞ (CORTADO SERTBAY SATRANÇ AKADEMİSİ)

6. MASA BİRİNCİSİ: ARDA KÖLE (LEFKOŞA SATRANÇ DERNEĞİ)

1. LİG DERECEYE GİREN TAKIMLAR:

1. GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ

2. ŞAH-MAT SATRANÇ DERNEĞİ

3. DENİZ PLAZA SPOR DERNEĞİ

MASA BİRİNCİLERİ:

1. MASA BİRİNCİSİ: NM CENGİZ HASMAN (GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ)

2. MASA BİRİNCİSİ: HÜSEYİN SERBÜLENT (GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ)

3. MASA BİRİNCİSİ: ÇAĞIN AKGÜR (DENİZ PLAZA SPOR DERNEĞİ)

4. MASA BİRİNCİSİ: MUSTAFA KEMAL ATA AYDIN (ŞAH-MAT SATRANÇ DERNEĞİ)

5. MASA BİRİNCİSİ: YAREN NAZ YORĞUN (GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ)

6. MASA BİRİNCİSİ: TALYA ŞENOL (ŞAH-MAT SATRANÇ DERNEĞİ)

SÜPER LİGE ÇIKAN TAKIMLAR:

1. GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ

2. ŞAH-MAT SATRANÇ DERNEĞİ

2. LİGE DÜŞEN TAKIMLAR:

1. DUMLUPINAR SPOR KULÜBÜ

2. İSKELE BELEDİYESİ

2. LİG DERECEYE GİREN TAKIMLAR:

1. DÖVEÇ SATRANÇ TAKIMI

2. 65. KARE SATRANÇ VE KÜLTÜR DERNEĞİ

3. MAĞUSA SATRANÇ AKADEMİSİ

MASA BİRİNCİLERİ:

1. MASA BİRİNCİSİ: ARSOY AZAK (65. KARE SATRANÇ VE KÜLTÜR DERNEĞİ)

2. MASA BİRİNCİSİ: DORUK İLHAN (65.KARE SATRANÇ VE KÜLTÜR DERNEĞİ)

3. MASA BİRİNCİSİ: BERK NAY (DÖVEÇ SATRANÇ TAKIMI)

4. MASA BİRİNCİSİ: LARİN DÖVEÇ (DÖVEÇ SATRANÇ TAKIMI)

5. MASA BİRİNCİSİ: NEHİR ASLANTÜRK (MAĞUSA SATRANÇ AKADEMİSİ)

6. MASA BİRİNCİSİ: UZAY SAYAN (ALTIN PİYON SATRANÇ DERNEĞİ)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.